Revanger Axew

20. července 2017 v 8:35 | Aria

Přezdívka:
-------
Druh: Axew
Pohlaví: Samička
Typ:
levl: 18Důvěra k trenérovi: 0%

Minulost:

Axew se narodila ve dračí vesnici jak se vyklubala vzal si jí jeden trenér ale tím že Axew jak se narodila neuměla víc než jeden útok a tím jí měl trenér za slabou a tak jí opustil. Bloudila nějakou dobu a od té doby sílila než podkala Reva ale i když jej podkala nevěřila a i stále mu nevěří že je jiný.

Povaha:

Axew má ráda pomerančové bobule a vše co msjí rádi dračí typy... Axew taky ráda spí ale u trenéra na zádech. Ráda trénuje, ale sama ne s někým kdo by jí do toho mluvil.

Síla: 35
Rychlost: 28
Výdrž: 19

Žízeň - 0% (pokud bude mít 100%, bude pomalejší.)
hlad - 0% (pokud bude mít 100%, bude slabší.)


Útoky:

Šrábavý útok
Dračí meteor
Dračí puls

Evoluce

-------Lvl38------------lvl48-------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kullido Kullido | E-mail | Web | 30. července 2018 v 21:22 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, aches. to Postpone trip doctors cannot be. Lump under the muscle cavity may become dangerous illness. However most often it is result excessive use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers a close blouse, infected razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/>http://armpit.info/</a>  
Pain under the arm, inflammation, lump getting warm? This is the ulcer that should cut from the surgeon, next drink antibiotics. In the first stage cost ointments, antibacterial drugs. If the ailment switched to second stage, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama