Dotazy a nápady

21. května 2017 v 19:36 | Aria

Dotazy a nápady


Máš nějaký nápad jak třeba vylepšit blog nebo nápad na nějakou akci?
Pokud ano tak neváhej a zde se ptej na cokoliv. I na věci které nevíš se tu můžeš ptát popřípadě ne jen to.

Jestli je to nápad tak napiš:

  1. Co tě napadlo
  2. A vysvětli jak by to mělo probíhat či fungovat

Pokud je to pouze dotaz tak se jednoduše ptej Usmívající se


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Octavia Green Octavia Green | 29. května 2017 v 19:53 | Reagovat

Omlouvám se, za vyrušování, leč mě napadlo, že trenér by mohl mít obdobný profil, jako pokémon. Přeci jen, útoky od pokémonů se domnívám, že na sobě pociťuje i trenér, nějak si nejsem jista v teorii, že by trenéři měly odolnost vůči tomu, když je například zasáhne bleskový útok, přeci trenér to pocítí na vlastní kůži..:
1.1. Víme, že pokémoní útoky mohou zraňovat i trenéry či je dokonce zabít, bylo to ukázáno, jak v anime, tak mange. Navíc, spíše častěji je to v mange a stories, napsanými samotnými fanoušky, avšak i pár velkých náznaků zveřejněných v anime, že pokémoni jsou stejně tak jako trenéři i v přírodních potřebách, takže můžou být zahleděni (myšleno v romantickém smyslu) do svého trenéra, v anime například jednoznačně Ashova Bayleef, a z pokémoní mangy víme, že pokémoní vajíčka jsou jen jednou forem vzniku nového pokémona. Takže na těchto informacích, mnozí fanoušci založili teorii, ke které se hlásím i já, že je možná láska mezi trenéry a pokémony, a stejně tak i intimnost a následné rozmnožování mezi pokémony a trenéry.
2.Stíhat trenéra, když se například k pokémonovi chová špatně, či se pokémonovi nelíbí jak se k němu trenér chová může to dát najevo různými způsoby a jednou z nich je i zaútočení na trenéra, stejně tak může zaútočit i divoký agresivně povahový pokémon, pakliže zaútočí na trenéra, tak mu může ublížit až do takové míry, že dotyčně napadený trenér bude potřebovat nemocnici, buď si jí vyhledá sám, pakliže to budou lehčí zranění, či v těžších zranění, ho bude muset dopravit do nemocnice sám jeho pokémonní partner. Samozřejmě je také možné, že trenéra doktor nemusí dokázat uzdravit. (Ale to jen v tom nejhorší případě pakliže se tak administrátorky samozřejmě rozhodnou.)

2 Jacob Jacob | 5. června 2017 v 16:09 | Reagovat

Rozbil sa mi PC a teraz píšem na mobile takže kým sa neopravý tak tu nebudem 😃

3 Adminka Adminka | 8. června 2017 v 16:06 | Reagovat

[2]: Ok

4 vivien-M vivien-M | 12. října 2017 v 21:16 | Reagovat

Mohla by si prosím přidat možnost dát si k profilu obrázek?jestli jo díky😉😉

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama